רוצים להוסיף אוירה מיוחדת למסיבת יום ההולדת שלכם עם בלונים ! מתכננים מסיבת יום הולדת בנים, מסיבת יום הולדת בנות, מסיבת יום הולדת שנה, או מסיבת יום הולדת למבוגרים, נעצב בסגנון המיוחדים שלנו, עם זרי בלונים שתוכלו לבחור על דעת עצמכם,נעצב,נקשט את כל מה שאתה צריך בשביל להרים את המסיבה. נסו בלונים ליום הולדת , בלוני מספר, סטנד ליום הולדת, יש לנו בלוני יום הולדת של צבי הנינג'ה, בלון רקדנית בלט ,בלוני הלו קיטי, בלון מיני מאוס, בלון מיקי מאוס ,בלוני באטמן, בלוני יום הולדת של דורה ובוב ספוג בכל הגדלים והצורות. כמובן, יש לנו גם בלונים מבריקים, בלונים בכל הצבעים, סרטים מסולסלים, משקולות לבלון . או נסו בעצמכם חבילה של בלונים פלוס חוט קשירה חתןך למידה לוס מיכל עם גז הליום,

 

 איזה עיצובים עושים?

קישוט ימי הולדת לכיתה ,עיצוב חדר יום הולדת למבוגרים,עיצוב רומנטי עם בלוני לב אדומים,קישוט חדר מלא בלונים,סידור חדר לפי בקשה מיוחדת עם צבעים מיוחדים .

לאן אנחנו מגיעים ? מגיעים עד בית הלקוח .

מחירים :

  • מחיר לבלון הליום רגיל : 2.5 ש"ח עד 5 ש"ח ,
  • בלון הליום מבריק :3 ש"ח עד 7 ש"ח
  • בלוני מספרים : בזהב או כסף או ורוד 25 ש"ח

 

Written by on

קישוט חדר עם לבבות כסף,בלונים אדומים ולבנים על המיטה,בלוני הליום בתיקרה.

  

באותו נושא:מספרים גדולים מעוטר פרחים על עמוד בלונים,בלון פרח,קשת בלונים מעל המיטה,בלוני הליום שחורים ובלוני פוקסיה ורודים ולבנים.

בלוני אותיות יום הולדת באנגלית

בלוני אותיות באנגלית בצבעים שונים,כל בלון אות הוא בגודל 40 ס"מ,מדביקים את האותיות על קיר לבן או עם חוט דייג שקוף ומקשטים עם זרי בלונים או בלוני כוכב או לבבות קטנים.באותו נושא: בלוני אותיות הם בצבעים כסוף או ורוד,ניתן לראות ב "המשך קריאה" (עם לבבות לבנים מודפסות) סט בלונים בצבעים שונים כמו בתמונה,או הכל בכסף הכי משתלם לקחת חבילה .ניפוח הבלונים בקשית,קל מאוד לניפוח הבלון,

 באותו נושא: שם ALIANA

 

בלוני מספרים

  בלוני מספרים בצבעים 

לימי הולדת ולכל מטרה,מספרים בגדלים של מטר והקטנים 40 ס"מ.

בלונים של אנה ואלזה

  2 עמודים של בלונים שמחזיקים את אלזה ואיש הקרח בין עמדת הממתקים ובינהם גשר בלונים ליום הולדת.

יום הולדת לילדים-עיצוב מועדון

בלונים ליום הולדת שנה עם סינדרלה

 

בלונים בסלון הבית עם פו הדב ובלונים צבעוניים

   

 

סידור חדר לגבר

מזל טוב בובי !

  

מזל טוב רק שזה בצבע לבן

סטנד יום הולדת עם כוכבים

סטנד בלונים שמחזיק ימים רבים

 

בלונים ליום הולדת סגנון פיראטים

עיצוב ליום הולדת עם בלונים מיוחדים של פיראטים ,בלוני ספינה,בלוני מספר,כוכבים כסופים,שחורים ורודים,בלונים עם ברכות_ומסרים ליום הולדת. 

בלונים עם נקודות